+420 722 086 304

Výkup tvrdokovu Milovice

Výkup slinutého karbidu MiloviceNabízíme výkup tvrdokovu za nejlepší možné ceny po všech různých menších i větších lokalitách v České Republice Výkup provádíme také ve městě Milovice. Jsme zaběhlá firma, která se v oblasti s kovošroty pohybuje již více než 5 let.

Provádíme výkup slinutých karbidů ve všech různých podobách: Může se jednat o všechny možné strojírenské nářadí a pomůcky, jako jsou soustružnické dože, frézy, všelijaké vrtáky. Může se jednat o jiný tvrdokovový materiál, například: zbytky v podobě špon, prachu ze slinutého karbidu, špičky, odpady z WCo a tak dále...

V jakých hmotnostech vykupujeme slinuté karbidy?

Slinuté karbidy jsme schopni vykoupit v množství od úplného minima až po několik desítek tun. Navíc zařídíme výkup slinutých karbidů přímo na místě, kde se vám to bude nejvíce hodit.

Doba příjezdu: Do vaší lokality můžeme přijet kdykoliv během dne. Čas příjezdu je různý a závisí na dané oblasti. Výkup jsme schopni provést po celé ČR v rozmezí 10 - 40 hodin.

Cena, za kterou materiál vykupujeme
Výkup tvrdokovu

Naše cena za slinuté karbidy se může každým týdnem měnit. Mohou za to faktory, které nejdou žádným způsobem ovlivnit. Jsou to kurzy amerických dolarů nebo evropských eur popřípadě je to vývoj na některých důležitých zahraničních burzách.

I přez tyto cenové výkyvy můžeme vylepšit ceny za výkup tvrdokovů - slinutých karbidů každému z vás! Pro lepší cenu stačí, abyste nám prodali vyšší množství než je obvyklé (obvyklé množství je 100 - 500 kg). Vyšší ceny za tvrdokovy vám poskytneme také v případě, že váš materiál bude kvalitní. To zjistíme na místě díky analyzátoru.


Kontaktujte nás:

Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 722 086 304,
nebo pomocí e-mailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

V jakých lokalitách vykupujeme?

Výkup slinutých karbidů - tvrdokovu Milovice: výkup nabizíme ve všech větších i menších lokalitách v České Republice. Dohodnout se však lze také individuálně. Seznam lokalit pro výkup tvrdokovů můžete vidět zde:
Lokality kde tvrdokov vykupujeme

Kontaktní údaje

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 722 086 304
E-mail: info@vykupkatalyzatorucena.cz

Nabízíme vám také:

prodej králíkáren

půjčovna dodávek

výkup cínu Výkup katalyzátorů Výkup slitin kovu Výkup titanu Výkup tvrdokovu

Copyright © vykupkatalyzatorucena.cz
výkup katalyzátorů a ostatních materiálů po celé ČR

Kovy.cz

Výkup tvrdokvu po celé České republice do 24 hod, neváhejte nás kontaktovat: info@kovy.cz, +420 722 086 304  

Litujeme, ale tato stránka neexistuje...

404

Je nám líto, ale stránka kterou se chystáte navštívit není na uvedené adrese dostupná.

inzerce zdarma kovy inzerce
přidat inzerát zdarma