+420 722 086 304

Výkup katalyzátorů po celé ČR od 1 kusuProvádíme výkup katalyzátorů po celém území ČR. Jako jedna z společností na trhu nabízíme výkup katalyzátorů již od 1 kusu. Pro více informací nás kontaktujte níže. Výkup katalyzátorů Kontaktujte nás

Výkup katalyzátorů po celé ČR od 1 kusu

Výkup katalyzátorů po celé České Republice

Výkup katalyzátorůNaše firma provádí výkup katalyzátorů ve všech oblastech s vyšším zalidněním. Tuto činnost jsme schopni provádět prakticky po celém území České Republiky.

Co je to autokatalyzátor? Je to jedna ze základních součástek moderního automobilu. Katalyzátor má za úkol jedinou věc - zabránit škodlivým látkám průchodu do volné atmosféry. Škodlivé látky se průchodem v katalyzátoru mění díky vzácným prvkům na vodu a další látky, které jsou pro životní prostředí přijatelné. Autokatalyzátory mají životnost v rozmezí 80 000 až 130 000 kilometrů.

Množství katalyzátorů pro výkup

Cena za výkup katalyzátorůNaše společnost nabízí neomezené množství katalyzátorů, které nám můžete poskytnout. Minimální počet pro výkup katalyzátorů výfukových plynů jsou 2 kusy. Vykupujeme všechny druhy katalyzátorů:

  • autokatalyzátory s filtrem pevných částic
  • autokatalyzátory s metalickou vložkou
  • autokatalyzátory s keramickou vložkou

Katalyzátory - naše cena za výkup:

Ceny za výkup katalyzátorů jsou závislé na druhu vašeho autokatalyzátoru. Pokud obsahuje větší množství cenných prvků, je pochopitelně i cena za katalyzátor lepší. Naši zaměstnanci vám zdarma zjistí složení materiálu díky tzv. spektrometrům.


Kontaktujte nás:

Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 722 086 304,
nebo pomocí e-mailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

V jakých oblastech nabízíme výkup?

Katalyzátory - výkup zajišťujeme ve více než 500 lokalitách v celém Česku. Všechny oblasti pro výkup katalyzátorů jsou ke zhlédnutí na odkazu níže.
Katalyzátory - lokality pro výkup

Kontaktní údaje

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 722 086 304
E-mail: info@vykupkatalyzatorucena.cz

Nabízíme vám také:

prodej králíkáren

půjčovna dodávek

výkup cínu Výkup katalyzátorů Výkup slitin kovu Výkup titanu Výkup tvrdokovu

Copyright © vykupkatalyzatorucena.cz
výkup katalyzátorů a ostatních materiálů po celé ČR

inzerce zdarma kovy inzerce
přidat inzerát zdarma