+420 722 086 304

Výkup titanu Olešnice

Výkup titanu OlešniceNaše společnost provádí výkup všelijakých polotovarů a součástek s obsahem titanu. Tento materiál jsme schopni vykoupit, v jakékoliv lokalitě budete chtít - výkup titanu provádíme ve městě Olešnice a jinde v celé České Republice.

Co je titan? Chemická značka prvku je Ti. Je to stříbrobílý až šedý prvek. V zemské kůře má poměrně vysoké zastoupení - odhadem je to až 6 gramů na 1 kilogram zeminy. Je zcela odolný proti působení vody a atmosférických plynů. Z titanu se v dnešní době vyrábí materiály, které se setkávají s vodou, titan se také používá na výrobu implantátů v ortopedii, neurologii atd..

Výkup titanu z různých materiálů

Cena titanuU nás ve firmě vykupujeme kovové prvky v různém množství od 3 kilogramů až po desítky tun. Stejně je na tom výkup titanu. Tento materiál jsme schopni vykoupit v mnoha podobách. Mohou to být například:

  • Tyče, plechy, trubky, desky, profily
  • strojní součástky, dekorace
  • různé slitiny titanu v dalších podobách

Naše ceny za titan

Ceny za výkup titanu určujeme podle množství titanu, které nám zákazníci poskytnout - pokud hmotnost překračuje 2 tuny, je cena za výkup titanu vyšší. Podobně je na tom také složení slitin - čím lepší "směs", tím lepší ceny za titan nabídneme.


Kontaktujte nás:

Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 722 086 304,
nebo pomocí e-mailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

V jakých oblastech nabízíme výkup?

Titan- výkup Olešnice: jsme schopni vykoupit tento materiál v různých lokalitách po ČR. Lokalit pro výkup titanu je více než 600. Jejich seznam je dostupný zde:
Titan - lokality pro výkup

Kontaktní údaje

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 722 086 304
E-mail: info@vykupkatalyzatorucena.cz

Nabízíme vám také:

prodej králíkáren

půjčovna dodávek

výkup cínu Výkup katalyzátorů Výkup slitin kovu Výkup titanu Výkup tvrdokovu

Copyright © vykupkatalyzatorucena.cz
výkup katalyzátorů a ostatních materiálů po celé ČR

inzerce zdarma kovy inzerce
přidat inzerát zdarma