+420 722 086 304

Výkup katalyzátorů Holice

Výkup katalyzátorů  HoliceNaše firma provádí výkup katalyzátorů ve všech oblastech s vyšším zalidněním. Tuto činnost jsme schopni provádět ve městě Holice a prakticky po celém území České Republiky.

Co je to autokatalyzátor? Je to jedna ze základních součástek moderního automobilu. Katalyzátor má za úkol jedinou věc - zabránit škodlivým látkám průchodu do volné atmosféry. Škodlivé látky se průchodem v katalyzátoru mění díky vzácným prvkům na vodu a další látky, které jsou pro životní prostředí přijatelné. Autokatalyzátory mají životnost v rozmezí 80 000 až 130 000 kilometrů.

Množství vykupovaných katalyzátorů

Cena za výkup katalyzátorůVýkup katalyzátorů Holice: Naše společnost nabízí neomezené množství katalyzátorů, které nám můžete poskytnout. Minimální počet pro výkup katalyzátorů výfukových plynů jsou 2 kusy. Vykupujeme všechny druhy katalyzátorů:

  • autokatalyzátory s filtrem pevných částic
  • autokatalyzátory s metalickou vložkou
  • autokatalyzátory s keramickou vložkou

Katalyzátory - jaká je cena za výkup?

Ceny za výkup katalyzátorů jsou závislé na druhu vašeho autokatalyzátoru. Pokud obsahuje větší množství cenných prvků, je pochopitelně i cena za katalyzátor lepší. Naši zaměstnanci vám zdarma zjistí složení materiálu díky tzv. spektrometrům.


Kontaktujte nás:

Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 722 086 304,
nebo pomocí e-mailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

V jakých oblastech nabízíme výkup?

Katalyzátory - výkup zajišťujeme ve více než 500 lokalitách v celém Česku. Všechny oblasti pro výkup katalyzátorů jsou ke zhlédnutí na odkazu níže.
Katalyzátory - lokality pro výkup

Kontaktní údaje

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 722 086 304
E-mail: info@vykupkatalyzatorucena.cz

Nabízíme vám také:

prodej králíkáren

půjčovna dodávek

výkup cínu Výkup katalyzátorů Výkup slitin kovu Výkup titanu Výkup tvrdokovu

Copyright © vykupkatalyzatorucena.cz
výkup katalyzátorů a ostatních materiálů po celé ČR

inzerce zdarma kovy inzerce
přidat inzerát zdarma