+420 722 086 304

Výkup cínu Praha

Výkup cínu PrahaV naší společnosti jsme se před několika lety začali specializovat na výkup železa a veškerého kovošrotu. Nyní jsme rozšířili působnost také pro výkup cínu. Veškerou svou činnost provádíme ve městě Praha a po různých oblastech v České Republice. Výkup provedeme kdekoliv budete potřebovat - můžeme dorazit do jakéhokoliv města do 48 hodin.

Co je cín? Cín (Sn) je velice kujný prvek, má nízký bod tání a má výbornou odolnost vůči korozi. Obvyklá barva cínu je stříbrná až bílostříbrná. Cín se dá výborně válcovat - výroba fólií a plechů. Další využití cínu je pro výrobu slitin, jako je bronz, různé pájky a ložiska.

Jaké množství cínu vykupujeme?

Cena cínuV naší firmě nám nezáleží na množství ani na kvalitě. Můžeme učinit výkup cínu o hmotnosti 5 až několika tisíc kilogramů. Jsme schopni vykoupit materiály z cínu, jako jsou například:

  • cínové trubky a potrubí, tyče, profily
  • desky z cínu, kostky, pájky, dráty
  • dekorace z cínu a různé slitiny
  • jiné materiály a polotovary s tímto prvkem

Výkup cínu - naše ceny:

Cena za cín je závislá na kvalitě vašeho materiálu popřípadě na množství tohoto prvku, který máte k dispozici. Ceny za výkup cínu jsou v naší firmě jedny z nejlepších v lokalitě Praha a v celé České Republice. Pro informace jak výkup probíhá a jaké jsou přesné ceny, použijte naše kontaktní údaje.


Kontaktujte nás:

Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 722 086 304,
nebo pomocí e-mailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Ve kterých oblastech cín vykupujeme?

Provádíme výkup materiálů z cínu v oblasti Praha a v různých lokalitách po ČR. Všech 600 oblastí můžete vidět na odkazu níže.
Města ve kterých provádíme výkup cínu

Kontaktní údaje

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 722 086 304
E-mail: info@vykupkatalyzatorucena.cz

Nabízíme vám také:

prodej králíkáren

půjčovna dodávek

výkup cínu Výkup katalyzátorů Výkup slitin kovu Výkup titanu Výkup tvrdokovu

Copyright © vykupkatalyzatorucena.cz
výkup katalyzátorů a ostatních materiálů po celé ČR

inzerce zdarma kovy inzerce
přidat inzerát zdarma