+420 722 086 304

Chceš být securiťák v Rajhradu? i brigádně Oblíbené

Náplň práce:
práce u bezpečnostních rámů,na rampách,administrativa na recepci,rentgeny
ranní směny 5:30-14:30
odpolední směny 13:45-22:30
práce ve firemní uniformě
autobusová doprava zdarma z Brna z několika zastávek
Požadujeme:
čistý trestní rejstřík
spolehlivost
chuť do práce
reprezentativní vzhled
vhodné i pro vitální starobní důchodce
NABÍZÍME:
mzda až 120Kč/hod.,fin.bonusy za záchyty až 5000Kč
práci na HPP pro invalidy, ostratní dlouhodobá brigáda
doprava zdarma,dotovaná strava a nápoje
levnější volání a sms i pro členy rodiny
možnost volby směn
zajistění zkoušky profesní kvalifikace Strážný
Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.

Podrobnosti

  • Adresa
    Stará Pošta, Brno Rajhrad, 66471
  • Telefon
    607093730
  • E-mail
  • Cena
    0 Kč
  • Zobrazení
    63333
  • Vloženo

výkup cínu Výkup katalyzátorů Výkup slitin kovu Výkup titanu Výkup tvrdokovu